Hotel Resnik

Chci rezervovat
Hotel Resnik - ubytování
Hotel Resnik - ubytování
Hotel Resnik
Hotel Resnik
Hotel Resnik - výhled
Ubytování: Hotel Resnik I.
Kód zájezdu: R
Typ ubytování: Hotel
Poloha: Na okraji pláže
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Kaštel Štafilič - Splitská riviéra - Hotel Resnik / Kaštel Štafilič - Splitská riviéra
Doprava: Autobus
Vybavení: bar
Sport v hotelu: plážový volejbal

Popis zájezdu

KAŠTEL STAFILIČ – HOTEL RESNIK **

 

Hotelový komplex Resnik se nachází v západní části Kaštelánské riviéry, asi 6 km od Trogiru. Komplex je rozsáhlý, příjemný, celý obklopen zelení. Všechny společné prostory jsou klimatizovány (recepce, restaurace). Hosté mají k dispozici aperitiv bar, terasu, tavernu, obchod, trezor (za poplatek). Pláže u hotelu jsou částečně betonové, částečně oblázkové s hrubým pískem (jemný štěrk) s pozvolným vstupem do moře, ve vodě jsou jemné kamínky a písek.

 

UBYTOVÁNÍ

Bungalov SUITE s klimatizací (v ceně) / bez klimatizace (max. 4 osoby):

Rozloha 28 m². Každý pokoj má kuchyňský kout se základním vybavením, lednici, TV, 2 ložnice se dvěma lůžky (posuvné dveře), sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasu.

Bungalov studio bez klimatizace (max. 4 osoby):

Rozloha 24 m². Každé studio má 4 lůžka, TV, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC, terasu.

Hotelový pokoj s klimatizací (v ceně) / bez klimatizace:

Rozloha 19 m². Všechny pokoje mají balkón, 2 lůžka, TV+SAT, telefon, sociální zařízení se sprchovým koutem a WC.

 

Parkování je zahrnuto v ceně, u hotelu.

 

 

STRAVOVÁNÍ

V restauraci hotelu Resnik** formou all inclusive. Snídaně, obědy a večeře jsou servírovány formou bohatých švédských stolů + nápoje bez omezení (víno, pivo, nealkoholické nápoje, voda – k dispozici v restauraci 10 - 22 hod). Zmrzlina pro děti každý den mimo sobotu 16 - 17 hod.

All inclusive nezahrnuje: lehátka, slunečníky, konzumaci jídla a pití v baru na pláži, tenisové kurty, internet a klimatizaci na pokoji.

 

 

KULTURNÍ A SPORTOVNÍ VYŽITÍ

Ke sportovnímu vyžití slouží 5 tenisových dvorců, travnaté fotbalové hřiště, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, stolní tenis, možnost půjčení kola / auta (za poplatek)

Animace pro děti a dospělé je v ceně. Autobusová zastávka je vzdálená cca 200 m. Autobus jezdí směr Trogir nebo směr Split, a to zhruba každých 30 minut, což umožňuje individuální návštěvu těchto krásných historických měst.

 

NAŠE DOPORUČENÍ

Jde o velmi oblíbený domácký hotel, který má prověřené reference a je cenově velmi výhodný. Jedinou nevýhodou se může pro některé klienty jevit blízkost letiště

Facebook