Hotel Beni 

Ubytování: Hotel Beni
Typ ubytování: Hotel
Poloha: Do 50 m od pláže
Lokalita: Chorvatsko / Zadar / Vrsi-Mulo

Hotel Beni se nachází v malém a klidném městečku Vrsi-Mulo v zátoce Nin. Město Nin je vzdáleno cca 6 km, Zadar cca 22 km.
Pokoje v hotelu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové se SAT/TV, WI-FI, koupelnou s vysoušečem vlasů, klimatizací, balkonem. Na vyžádání je u některých pokojů možnost až 2 přistýlek pro děti do 15 let.
Hosté mají v hotelu k dispozici malou recepci, restauraci s terasou, parkoviště, možnost pronájmu jízdních kol, automobilů a nabídku místních výletů.
Oblázková pláž (Mulo) s pozvolným přístupem do moře je vzdálena cca 50 m od hotelu. Na pláži jsou také restaurace, bary, obchůdky a dětské hřiště. Okolí městečka Vrsi-Mulo nabízí různé typy pláží a to oblázkové (Zukve, Duboka Draga, Punta Velebit, Zečevo), písečné (Ričina, Zukve) i skalnaté (Grmovača, Kukinica, Ljaljkovača), které jsou umístěné v klidných zátokách.  

Přírodní i kulturní poklady na dosah: Istrie a Pula, Národní park Plitvická jezera, Dubrovník, Národní park Kornati, Trogir, Národní park Krka, Poreč, Split.

Uvedené ceny jsou za osobu a den a zahrnují ubytování a polopenzi.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu

Na tuto destinaci se nevztahují žádné slevy kromě slevy DAKOL CLUB.

Pobytová taxa není zahrnuta v ceně a cena 1,06 EUR pro osoby starší 18 let. Děti ve věku 12-18 let platí 50% z pobytové daně. Děti do 12 let nepodléhají pobytové taxě.

Parkování není zahrnuto v ceně a není účtována (GRATIS)

 

 

OSTATNÍ PODMÍNKY V HOTELU:

Check-in: po 14:00, check-out: do 10,00 hod

Dětská postýlka: zdarma

 

POPIS HOTELU:

Poloha hotelu: Hotel se nachází na pobřeží, cca 30m od pláže, 200 m od místní autobusové zastávky, 22 km od Zadaru.

Hotel má 28 standardních pokojů a 4 rodinné se 2 ložnicemi, recepci, kuchyň, restauraci s kapacitou 70 míst ve vnitřním prostoru a 80 míst na terase.

 

POKOJ POPIS:

Všechny pokoje mají výhled na park / moře.

Dvoulůžkový pokoj - typ pokoje 1/2: standardní, celkem 6; Double bed, balkon, sprcha / WC, klimatizace, telefon, TV / SAT, fén, wifi (velikost cca 20 m2)

 

Dvoulůžkový pokoj - Typ pokoje 1/2: Standard, celkem 30 pokojů; Francouzská postel (s možností oddělení), sprcha / WC, klimatizace, telefon, TV / SAT, vysoušeč vlasů (velikost cca 20 m2).

 

Základní služba:

 

Služba nocleh se snídaní (BB) zahrnuje teplou snídani formou bufetu - kávu, kakao, horkou vodu, macchiato, cappuccino, sycené a neslazené šťávy,

Polopenze (HB): 2 menu - výběr

Snídaně: 07.30 - 10.00

Oběd: 12.30 - 14.30

Večeře: 19:00 - 21:00

Dodatečné stravování je účtováno na základě předchozího upozornění na recepci

 

DALŠÍ NABÍDKA

Cena nezahrnuje: Exkurze, transfery, půjčovna kol, koloběžky - jsou účtovány dle ceníku hotelu.

 

Naše nabídka zájezdů

Nebyly nalezeny žádné výsledky.
Facebook